Garanti-İade Koşulları
İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla ve iade sebebinizi faturanızın arkasına yazarak Aras Kargo ile gönderici ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir. 
 
İade Ürün Bedeli Ne Zaman Geri Ödenecek? 
 
İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, para iadesi işlemi 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Kredi kartı ile yapılan ödemeler için para iadeniz bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 10 gün sürebilir. Bu sürece yonmarket.com 'un herhangi bir müdahalesi mümkün değildir. Para iadesi işlemlerinde ürünlerin gönderim kargo ücreti iade tutarından kesilerek yapılmaktadır. 
 
İade Ve Değişim Şartları 
 
· İade edilecek/değişimi yapılacak ürün, teslim alınan orijinal paketi / kutusu ile gönderilmelidir. (Örnek: Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.) Ürün teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir. 
 
· İade edilecek/değişimi yapılacak ürünün kullanılmamış veya kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. 
 
· Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi/değişimi kabul edilmemektedir. 
 
· Yonmarket.com'un ürünü gelip kapınızdan teslim almadığı yani; Herseyasktan.com'a bildirilmeyen iade ve değişim durumunda, yonmarket.com kargo ücretinden muaftır. 
 
· Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, "Ürün Birim Fiyatı+KDV" şeklinde kesilmiş 'İade Faturası' ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini 'İade Faturası' kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı belirtmek isteriz. 
 
· Değişim yapmak istenilen ürün stoklarda bulunmalıdır. 
 
· Değişim işlemi, satın almış olduğunuz üründe numara değişikliği şeklinde sağlanır. 
 
· Aynı ürün ile ilgili değişim adedi 2 defa ile sınırlıdır. 
 
İade Hakkında 
 
İade işleminizi gerçekleştirmeden önce, siparişinizle ilgili gerekli inceleme Avizenette.com İade Departmanı tarafından yapılmaktadır. Ürün iade işlemleriyle ilgili olarak sadece yonmarket.com ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz. 
 
Değişim işlemleri sadece, stok durumunun uygun olması durumunda, numara/beden bazında yapılmaktadır. Farklı ürün değişimleri yapılmamaktadır.